עופר המבורגר

עופר המבורגר - עורך לשון

תחומים
טקסטים אקדמיים | טקסטים ספרותיים | טקסטים לאתרי אינטרנט | טקסטים מתורגמים | טקסטים עסקיים | טקסטים שיווקיים | כללי

תחומים נוספים
תרגום (עברית/אנגלית) ועריכת תרגום (בעברית)

השכלה רלוונטית
* תעודה בעריכה עיתונאית וספרותית – האוניברסיטה הפתוחה – אסכולות (2008).במסגרת קורס זה נלמדו פרקי עריכת הלשון בהדרכתה של הד"ר אורנה בן-נתן.* תואר ראשון באמנות יפה (קולנוע וטלוויזיה) – סנטרל סיינט מרטינ'ס קולג' אוף ארט אנד דיזיין – לונדון (1995)
ניסיון
עורך לשון, תוכן ותרגום מאז שנת 2008.
בין לקוחותיי: ג'וינט ישראל – אשל – ההוצאה לאור; הוצאת המרכז ללימוד הקבלה (1994) בע"מ; סינמטק הרצליה.
פרטי התקשרות
טופס יצירת קשר

 

על עצמי ומה אני מציע

לאחר שנים רבות של עיסוק באמנות, בקולנוע ובתקשורת הרחבתי את השכלתי המקצועית לתחומי עריכת הלשון, עריכת תרגומים, עריכה עיתונאית וספרותית ועריכת תוכן.
צברתי ניסיון רב בעריכת פרסומים אקדמיים ועיוניים שונים ובעריכת תוכן עיתונאי ושיווקי. ערכתי עשרות פרסומים מטעם ג'וינט ישראל על מחלקותיו השונות, שמונה ספרים של המרכז ללימוד הקבלה, תכניות חודשיות של סינמטק הרצליה וכן עבודות רבות עבור לקוחות פרטיים (סטודנטים, תוכן פרסומי ושיווקי, אתרי אינטרנט ועוד).
מתוך אהבה רבה לשפה העברית, עבודתי מוקפדת אך גם מותאמת לצורכי הלקוח. כל חומר כתוב עובר עריכה הכוללת הגהה והאחדה על פי כללי הכתיב חסר הניקוד של האקדמיה ללשון העברית, פיסוק תקין, סדר נכון למילים במשפט, תיקון שיבושים במטבעות לשון וטעויות נפוצות אחרות, וכן שכתוב במידת הצורך.
אני מקפיד להתעדכן בחידושי האקדמיה ללשון ובפרסומים מקצועיים שונים.
מציע לכל פונה מחירים הוגנים וכדאיים.

 

המלצות
ירושלים, 2.5.2012
לכל המעוניין
שלום רב,
עופר המבורגר מבצע עבורינו עבודות עריכה לשונית, הגהה וכן עריכת תוכן כפרי-לאנסר משנת 2008. עבודתו מקיפה ספרים, חוברות, דוחות, מאמרים ומגוון פרסומים אחרים.
במרוצת הזמן עופר צבר היכרות מעמיקה עם הנושאים שג'וינט ישראל עוסק בהם, התוודע למונחים המקצועיים השגורים באגפים השונים של הארגון, ולמד להתמצא בעקרונות הפעולה של הארגון ובדרכי ניסוחם. העבודות שביצע היו עבור ההוצאה לאור ותקשורת של ג'וינט ישראל-אשל, שהיא על פי המבנה של הארגון, ספקית כל שירותי הפקות הדפוס לג'וינט ישראל על אגפיו השונים.
בעבודות שעשה עבורנו טיפל עופר במאמרים ופרסומים חברתיים-פילנתרופיים, סטטיסטיים וכלכליים, תכניות חינוכיות, תכניות שילוב בתעסוקה, בריאות וטיפול בקשישים, דוחות שנתיים ותכניות עבודה, מחקרים אקדמיים וכדומה. עופר מילא גם את מקומה של העורכת הלשונית הקבועה של כתב העת "מסר לעניין" של העמותות למען  הזקן בארץ, מגזין המופק ויוצא לאור על ידי ג'וינט ישראל-אשל.
מניסיוני בעבודה עם עופר המבורגר אני מבקש לציין כי מצאתי אדם אחראי, מהימן, מסור ונעים הליכות. לא פעם נדרש על ידי לבצע עבודות דחופות ותמיד עמד במשימה וסייע לנו לעמוד בלוח זמנים דחוף. עבודתו מקצועית, אינטליגנטית, מדויקת ומוקפדת והתקבלה בהערכה על ידי הגורמים השונים בארגון שבפרסומיהם טיפל.
בברכה
טוביה מנדלסון,
מנהל הוצאה לאור ותקשורת
ג'וינט ישראל – אשל

יצירת קשר ישיר

שם *

דואר אלקטרוני *

טלפון

נושא

הודעה

 

השאר תגובה

שינוי גודל גופנים
ניגודיות