דפנה גלייזר אמיר

עורכת לשון

תחומים
טקסטים אקדמיים | כללי |
השכלה רלוונטית
אני בעלת תואר ראשון בלשון עברית ו־B.A כללי ותעודה בעריכה לשונית מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים.
ניסיון
ב-8 השנים האחרונות אני עוסקת אך ורק בעריכה לשונית-אקדמית והגהה של טקסטים אקדמיים: עבודות אקדמיות, מאמרים אקדמיים וספרים אקדמיים.
במהלך 8 שנים אלו עברו דרכי עשרות עבודות, מאמרים וספרים שיפור ושדרוג ניכר.
פרטי התקשרות
טופס יצירת קשר

 

על עצמי ומה אני מציעה

אני כאן כדי לעזור לך להשיג את מטרותיך האקדמיות החשובות, להביא את המחקר החדשני שלך להישגים ולתרומה לאנשים רבים בארץ ובעולם.
אני מציעה לך את עזרתי המקצועית בעריכה לשונית-אקדמית ובהגהות של הטקסט שלך עד לקבלת טקסט איכותי, מנוסח היטב, ברור, קוהרנטי, ידידותי יותר ומהנה יותר לקורא, מקצועי וכתוב לפי כללי הכתיבה האקדמית הקשוחים וכללי הלשון של האקדמיה ללשון העברית.
מדובר בקיצור דרך משמעותי, שיביא אותך מהר יותר ליעדך האקדמי.
עזרתי המקצועית תחסוך לך זמן יקר-ערך ותשחרר אותך מנטל העריכה וההגהה המייגעות והאין־סופיות של הטקסט ומכאב הראש, העייפות והמתח הנלווים לכך.

עריכת ניסיון של 5 עמודים בחינם:
כדי שתהיה בטוח שפנית לאשת המקצוע הנכונה, תוכל לשלוח לי 5 עמודים מהטקסט שכתבת, לקבל אותם ערוכים לאחר כמה ימים, ורק אז להחליט אם להפקיד בידיי את הטקסט. הכול ללא כל תשלום מראש או התחייבות.

בנוסף: אם הנך כותב דוקטורט או מתכוון לכתוב, או כל עבודה אקדמית אחרת, אתה מוזמן לפנות אלי ולקבל מתנה יוצאת דופן בחינם. מדובר בספר האלקטרוני:
איך להימנע מטעויות שיעצבנו את השופטים ויורידו נקודות חשובות בהערכת הדוקטורט שלך. דו"ח מיוחד – כל מה שצריך לדעת לפני שמגישים את הדוקטורט.


יצירת קשר ישיר

שם *

דואר אלקטרוני *

טלפון

נושא

הודעה

 

השאר תגובה

שינוי גודל גופנים
ניגודיות